Atkı & Şal | Dük Kravat
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59
ŞAL

ŞAL

₺ 436,59

Erkek Atkı ve Şal Modelleri 


Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olan atkı ve şal modelleri, kışın soğuk havalarına meydan okuyarak sizi kötü hava koşullarının olumsuz etkilerinden de korumayı başarıyor. Stil sahibi erkeklerin kombinlerine son dokunuşları yapmak için tercih ettikleri erkek atkı ve şal modelleri farklı renk ve tasarımlarıyla Dük koleksiyonunda sizin olmayı bekliyor! 

Yalnızca soğuk havalarda değil, mevsim geçişlerinde de rahatlıkla kombinlerinize dahil edebileceğiniz erkek şal modelleri ile siz de çabasız şıklık elde edebilirsiniz. Kombinlerinize hareket katarak gittiğiniz her yerde tarzınızla göz kamaştırabilirsiniz. Hem spor hem de klasik kombinlerinize dahil edebileceğiniz erkek atkı ve şal modelleri arasından tarzınıza en uygun olan modelleri seçerek stil sahibi görünümler elde edebilirsiniz. 
Her mevsime uygun kumaşlarla tasarlanıp üretilen erkek şal ve atkı modelleri ile stil kodlarınızı güncelleyebilir, klasik ya da spor kombinlerinize uyacak modelleri seçerek güvenle sipariş verebilirsiniz. 


Erkek Atkı Modelleri ile Soğuklara Meydan Okuyun


Hem klasik hem de spor takımların şık tamamlayıcılarının başında gelen erkek atkı modelleri, soğuk havalara meydan okumanız için yardıma hazır! Her zevke hitap eden ve gideceğiniz her yerde kombinlerinize rahatlıkla dahil edebileceğiniz atkıları dilerseniz boynunuza dolayarak dilerseniz de boynunuzdan aşağı sarkıtarak kullanabilirsiniz. Cool tavrınızı ve zevkli seçimlerinizi sokağa yansıtlanıza yardımcı olan erkek atkı modelleri ile stil kodlarınızı güncelleyerek tüm meraklı bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. 

Slim fit takımlarla ve blazer ceketlerle olduğu kadar dış giyimin öne çıkan modelleri olan kaban ve paltolarlada eküri olan erkek atkı modellerini bir araya getirerek siz de iddialı tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Boğazlı kazak, blazer ceket ve denim pantolonlarınızla yaptığınız spor kombininize erkek modasının şık tamamlayıcıları arasında yer alan atkı modellerini dahil ederek trend görünümler elde edebilirsiniz. İddialı tavrınıza ortak olacak bereleri, fötr ve kep şapkaları da bu stil oyununa davet ederek kombinlerinize son dokunuşları yapabilirsiniz. 

Kaban ve paltolarınızla uyumlu erke atkı modellerinin yanında, her yaştan erkeğin rahatlıkla kullanabileceği microfiber ya da deri eldivenleri stilinize dahil edebilirsiniz. Siz de kombinlerinize uygun erkek atkı modellerini seçerek detaylara verdiğiniz önemle şıklık yarışında bir adım öne geçebilirsiniz. 
 

Erkek Şal Modelleri ile Stilinizi Bir Üst Seviyeye Çıkarın


Soğuk kış aylarının kurtarıcı parçası atkılar olurken, mevsim geçişlerinin ve bahar aylarının en çok tercih edilen aksesuarı erkek şal modelleri oluyor.  Dük erkek şal modelleri, stil sahibi erkeklerin zaman tünelindeki yolculuklarına eşlik ederek ekose desenli, çizgili, puantiyeli, kaz ayağı desenli modelleri ile yeni sezonda öne çıkıyor. Atkılara göre daha hafif ve ince materyaller kullanılarak üretilen erkek şal modelleri sizi rüzgarlı havalardan korurken, stilinizi bir üst seviyeye taşıyor. 

Püsküllü, desenli ya da sade tasarımlarıyla içinizi ısıtacak şal modellerini stilinize dahil ederek iddialı kombinler yapabilirsiniz. Hem günlük kombinlerinizde, hem ofise giderken hem de şık davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz erkek şal modelleri ile zevkli seçimlerinizi ortaya koyabilirsiniz. 

Bordo, lacivert, gri, haki ve siyah renkli şal modelleri ile blazer ceketlerinizi ve erkek gömlek modellerini bir araya getirerek trend görünümler elde edebilirsiniz. Daha spor bir görünüm için tişört ve blazer ceketlerinizle desenli ya da düz şal modellerini bir araya getirerek tüm meraklı bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.  

Uzun ve iki ucu açıkta olan püsküllü şal modelleri ile yaka mendillerini ya da kravat modellerini aynı kombinde kullanarak klasik kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Dış giyimin en önemli parçalarından olan kabanlarınız ve montlarınızla uyumlu renkleri tercih ederek siz de tarzınıza canlılık katabilirsiniz. 


Dük Erkek Atkı ve Şal Fiyatları 


Kışın en şık tamamlayıcıları arasında yer alan erkek atkı ve şal modelleri aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz hediye alternatifleri arasında ilk sıralarda yerini alıyor. İşte tam da bu sebeple Dük erkek atkı ve şal fiyatları en çok araştırılan konular arasında ilk sıralardaki yerini bu sezon da koruyor. Erkek atkı ve şal fiyatları ürünlerin tasarımına, üretilirken kullanılan malzemenin kalitesine ve işçiliğine göre farklılık gösterebiliyor. 

Gardırobun en cesur aksesuarları unvanını sonuna kadar hak eden erkek atkı ve şal modelleri ile siz de kendinizi soğuk havaların olumsuz etkilerinden kendinizi korurken, onları kombinlerinize dahil ederek çabasız şıklık elde edebilirsiniz. Dış giyimin vazgeçilmezleri olan mont, pardesü ve kaşe kabanlarınızla uyumlu modelleri ve renkleri stilinize dahil ederek soğuk havalara meydan okuyabilirsiniz. Aynı zamanda bere, fötr şapka gibi aksesuarlarla mükemmel uyumu yakalayabileceğiniz erkek şal ve atkı çeşitleri ile kombinlerinize hareket katabilirsiniz. Dük erkek atkı ve şal fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve tasarımına göre değişkenlik gösterdiğinden, siz de bütçenize ve tarzınıza en uygun modeli seçerek cool tavrınızı ortaya koyabilirsiniz.