Mendil | Dük Kravat
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59
IPEK MENDIL

IPEK MENDIL

₺ 436,59

Dük Yaka Mendili Modelleri 

Erkek aksesuar çeşitleri arasında en çok tercih edilen yaka mendili modelleri ile siz de stilinize şık dokunuşlar yaparak iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz. Dük yaka mendili modelleri ile siz de cool tavrınızı ve zevkli seçimlerinizi ortaya koyarak tüm meraklı bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Kombininizin havasını tek dokunuşla değiştiren erkek yaka mendilleri ile ceketlerinizi bir araya getirerek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. 

Yumuşacık tuşesi ve kaliteli işçiliğiyle zamansız duruşundan ödün vermeyen ipek mendil modelleri ile siz de kombinlerinize şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Desenli, çiçekli ya da düz ipek mendil modellerini ceketlerinizle bir araya getirerek güçlü duruşunuza vurgu yapabilirsiniz. Stilinizi bir üst seviyeye taşıyacak Dük yaka mendili modelleri ile siz de özel davetlerde ya da buluşmalarda tarzınızla göz kamaştırabilirsiniz. Şık erkek kombinlerinin kilit parçası olan mendillerle siz de gittiğiniz her yerde ilgi odağı haline gelebilirsiniz. 

Zengin renk ve desen seçenekleriyle kombinlerinize hareket katacağınız yaka mendilleri www.duk.com.tr adresinde sizin olmayı bekliyor!

Yaka Mendili Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek ceketlerinin ve takım elbiselerinin en şık tamamlayıcısı olan yaka mendilleri ile kombinlerinize zamansız dokunuşlar yapabilirsiniz. Farklı renk, desen ve materyal seçenekleri ile ceketlerinize zarafet katan bu joker parçalarla siz de gittiğiniz her yerde adınızdan söz ettirebilirsiniz. Peki yaka mendili seçerken nelere dikkat edilmeli

Yaka mendili satın alırken seçtiğiniz modelin kumaş kalitesine ve üretilen kumaşın materyaline dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte, yaka mendilinin renk ve desenlerinin kombininizle uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Kombinlerinize şık dokunuşlar yapmanızı sağlayan yaka mendilleri ile gömleklerinizi bir araya getirirken renkler arasında denge oluşturabilirsiniz. Siz de ceket, gömlek modelleri ve mendilleriniz için seçiğiniz kontrast renkler ile mükemmel uyumu yakalayarak iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz. 

Yaka mendili seçerken satın alacağınız modeli uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, kaliteli kumaşlardan üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar yıpranmadan kullanacağız ipek yaka mendilleri ile siz de hem bütçenizden tasarruf edebilir hem de kombinlerinize şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Yaka mendili seçerken nelere dikkat edilmeli? sorusunun yanıtı bu kadarla sınırlı değil. 

Yaka mendili kumaşının kalınlığı ya da inceliği mendilin katlama tarzına göre avantajlı ya da dezavantajlı durumlar yaratabileceğinden bu konuya da dikkat etmek gerektiğini hatırlatalım. Kalın kumaşlı mendiller katlandıklarında kaba bir görünüm oluştururken, katlama tarzınıza göre ince kumaşlı mendillerin de hacim kaybı yaşadığından kötü bir görünüm oluşturması muhtemel… Bu sebeple, mendil seçerken o mendili nasıl kullanacağınıza dair önden fikir sahibi olmanız gerekiyor. 

Erkek Yaka Mendili Kravat Kombinleri Nasıl Yapılır? 

Günlük hayatınızda, ofis kombinlerinizde ya da gece davetlerinde klasik kombinlerinize şık dokunuşlar yapmayı seviyorsanız siz de yaka mendilleri ile birlikte kravat kullanarak iddialı görünümler elde edebilirsiniz. Peki “erkek yaka mendili kravat kombinleri” nasıl yapılır? Nelere dikkat etmelisiniz? 

Karşınıza erkek yaka mendili kravat kombinleri ile ilgili fazlasıyla fikir çıkabilir ancak çıkan sonuçlar tarzınızı yansıtmıyor olabilir. Dük erkek aksesuar koleksiyonunda yer alan bu iddialı iki parçayı kombininizde yer alan diğer parçalarla bir araya getirirken renk ve materyal dengesine dikkat ederek cool tavrınızı perçinleyebilirsiniz. 

Kombininizde dengeyi yakalamak için mendillerinizle birlikte kullanacağınız kravat çeşitlerinin birbiriyle uyumuna dikkat edebilirsiniz. Eğer kravat modelleri ile mendilinizi desenli tercih edecekseniz, gömlek modelleri ile ceketinizin düz olmasına özen gösterebilirsiniz. Desenli gömlek modelleri yerine düz gömlekleri tercih ederek göz yormayan kombinler elde edebilirsiniz. Erkek yaka mendili kravat kombinleri yaparken, düz gömlek modellerine ihtiyacınız varsa, Dük’ün gömlek koleksiyonuna hemen göz atabilirsiniz. 

Erkek Yaka Mendili Nasıl Katlanır?

Eğer siz de hem günlük kombinlerinizde hem de şık davetlerde daha klasik parçaları tercih ediyorsanız, “erkek yaka mendili nasıl katlanır?” konusu sizin de ilgi alanınıza giriyor demektir. Stilinizi bir üst seviyeye taşıyabileceğiniz ve çabasız şıklık elde edebileceğiniz erkek yaka mendili modelleri ile siz de hayranlık uyandıran bir görünüme sahip olabilirsiniz. Blazer ceketlerinize ve gömleklerinizle mükemmel uyumu yakalayan erkek yaka mendillerini kombinlerinize dahil ederek zevkli seçimlerinizi ortaya koyabilirsiniz. 

Yaka mendili katlama şekilleri arasında en çok tercih edilen şeklin üçgen katlama olduğunu söyleyelim. Üçgen katlama görüntüsünü elde etmek için önce kare şeklinde olan yaka mendilinizi dörde katlamalı; sonrasında tekrar katlayarak mendilin köşe kısımlarını tam ortada birleştirmelisiniz. Mendili ters çevirdiğinizdeyse, üst kısmın sivri, alt kısmın da düz olduğundan emin olmalısınız. 

Üçgen formu bozmadan, mendilinizi ceketinizin cebine yerleştirerek kombininize şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Net görünümler için mendilinizi katlamadan ütülemeyi unutmayın. Üçgen katlama şeklini verdiğiniz erkek yaka mendillerini hem düz hem de desenli yaka mendili modellerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

Desenli yaka mendili modelleri sizin de favorileriniz arasındaysa, bu modelleri tek renk kombinlerinize adapte ederek, stilinize hareket katabilirsiniz. Daha salaş ve spor görünümler için de tercih edebileceğiniz desenli mendilleri, doğal duran katlama şekilleri ile kullanabilirsiniz. Dük ipek yaka mendili koleksiyonu içerisinde yer alan modeller arasından siz de tarzınıza en uygun olanları seçerek iddialı tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Dük Yaka Mendili Fiyatları 

Hem stil sahibi erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarının başında geldiğinden hem de özel günlerde hediye olarak sıklıkla tercih edildiğinden erkek yaka mendili fiyatları arama listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Zamansız duruşlarıyla iddialı tavrınızı ortaya koymanıza yardımcı olan yaka mendilleri, kombinlerinize son dokunuşu yaparak zarafetinize vurgu yapıyor. 

İpek ve yünlü Dük yaka mendilleri, göz alıcı tasarımları ve zengin renk seçenekleri ile stilinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı oluyor. Floral desenleri, canlı renkleriyle iddialı tavrınızı ortaya koyan yaka mendilleri ile gömleklerinizi ve ceketlerinizi bir araya getirerek siz de tarzınızı sokağa yansıtabilirsiniz. 

Tek dokunuşla kombinlerinize farklı bir hava katmanıza yardımcı olan yaka mendili modelleri ile siz de şıklık yarışında bir adım öne geçebilirsiniz. Şıklık vaadi yüksek yaka mendili modellerini kombinlerinize dahil ederek stilinize mertebe atlatabilirsiniz. Gömlek ve kravatlarınızla uyumlu yaka mendilleri ile stil sahibi görünümler elde edebilirsiniz. Daha spor ve şık bir görünüm peşindeyseniz, kravat yerine sadece yaka mendili tercih ederek tüm odağı ceketinizde toplayabilirsiniz.

Erkek yaka mendili fiyatları, üretimde kullanılan materyallerin kalitesine ve işçiliğine göre farklılık gösterdiğinden siz de bütçeniz ve tarzınıza en uygun modele karar vererek kombinlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Sezonun en trend, kaliteli ve uygun fiyatlı yaka mendili modellerini kombinlerinize dahil ederek stil sahibi görünümler elde edebilirsiniz. 

Tarzınızla göz kamaştırmak ve çabasız şıklık elde etmek için uygun fiyatlı erkek yaka mendili modellerine www.duk.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.