Kol Düğmesi | Dük Kravat
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90
KOL DÜĞMESİ ELİT

KOL DÜĞMESİ ELİT

₺ 499,90

Dük Kol Düğmesi Modelleri

Stil vaadi yüksek erkek giyim ve aksesuar çeşitleri ile gideceğiniz her yerde size eşlik eden Dük koleksiyonu ile siz de kombinlerinize son dokunuşları yaparak bulunduğunuz ortamlara uyum sağlayabilirsiniz. Aksesuar kategorisi içerisinde yer alan deri cüzdan, papyon, yaka mendili, eldiven, atkı ve şal gibi onlarca ürün arasından tarzınıza uygun modelleri seçerek kombinlerinize asalet katabilirsiniz. Şıklık vaadi yüksek Dük kol düğmesi modelleri ile klasik gömlek modellerinizi bir araya getirerek stil hanenize artı puan yazdırabilirsiniz. 

Eğer daha gösterişli ve dikkat çekici modeller arıyorsanız, taşlı ya da desenli kol düğmeleri modellerini kombinlerinize dahil ederek, şık davetlerde, yemeklerde ve özel organizasyonlarda bir adım öne çıkabilirsiniz. Çabasız şıklık peşindeyseniz onu, gömlek modelleri ile bir araya getirerek kusursuz bir görünüme imza atabilirsiniz. Sade ve minimalist tavrınızı korumak istiyorsanız, tercihinizi düz renk pirinç kol düğmeleri ile gömleklerinizi hareketlendirebilirsiniz. 

Kalitesi, farklı renkeri ve geniş ürün gamıyla kombinlerinizi farklılaştırmanıza yardımcı olan Dük kol düğmesi modelleri ile siz de stilinizi bir üst seviyeye taşıyarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kol düğmelerini kendi stilinize adapte ederek karakterinizi yansıtabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Kol Düğmesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Zamansız duruşları ve şık tasarımlarıyla tüm meraklı bakışları üzerinde toplamayı başaran kol düğmeleri erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Dahil oldukları her kombine güç katan kol düğmeleri ile siz de kombinlerinize son dokunuşları yaparak iddialı görünümler elde edebilirsiniz. Peki “kol düğmesi seçerken nelere dikkat edilmeli?” 

Kol düğmesi seçimi yaparken belirlemeniz gereken ilk şey, onu nereye giderken kullanacağınızdır. Bu sebeple seçtiğiniz kol düğmelerinin gideceğiniz ambiyansla da uyumlu olması gerekir. Eğer bu joker parçaları hayatınızın en özel anlarında kullanmayı düşünüyorsanız, seçtiğiniz kol düğmesinin benzersiz olmasını tercih edebilirsiniz. Eğer klasik bir giyim tarzınız varsa, kol düğmesi seçiminizi de daha klasik modellerden yana yapabilirsiniz. 

“Kol düğmesi seçerken nelere dikkat edilmeli?” sorusunun yanıtı bu kadarla sınırlı değil. Kol düğmesi seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da, kol düğmenizin giyeceğiniz gömlek modelleri ile olan uyumu… Kombinlerinizde beyaz gömlek modelleri sizin de ilk tercihleriniz arasında yer alıyorsa, onu koyu renkli kol düğmeleri ile bir araya getirebilirsiniz. Son olarak eğer kaliteli bir kol düğmesi satın alırsanız, satın aldığınız ürünü uzun yıllar boyunca kullanabileceğinizi hatırlatalım. 

Erkek Kol Düğmesi ve Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? 

Erkekler için en prestijli ve gösterişli aksesuarlardan biri olan kol düğmeleri her yaş grubuna hitap etmeyi başarıyor. Mezuniyet törenlerinde, yakın arkadaş düğünlerinde, özel organizasyonlarda ve davetlerde sıklıkla tercih edilen kol düğmeleri stil sahibi erkeklerin ilk tercihi oluyor. Bununla birlikte nişan ve düğünlerde damat adayları da şık smokinlerine kol düğmelerini dahil ederek iddialı görünümler elde ediyorlar. Peki, erkek kol düğmesi ve gömlek kombini nasıl yapılır?

Kol düğmeleri, her erkek gömlek modeli ile uyumlu olmadığından, siz de kol düğmesi takılabilen gömlekleri kombinlerinize dahil ederek ilk adımı atabilirsiniz. Bunun yanında giyim tarzınıza göre kol düğmesi seçimi yaparak stilinizle göz kamaştırabilirsiniz. Düz beyaz uzun kollu gömlek modelleri ile renkli kol düğmelerini bir araya getirerek kontrast etkinin gücünden yararlanabilirsiniz. 

“Erkek kol düğmesi ve gömlek kombini nasıl yapılır?” sorusunu daha da detaylandıralım. Ara katman olarak ceketlerinizi kombininize eklediğinizde, gömleğinizin manşetlerinin ceketinizin biraz dışında kalmasına özen gösterebilirsiniz. 

Kol düğmesi detayını kombininizde daha görünür hale getirerek siz de zevkli seçimlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Eğer ilk kez bir kol düğmesini kombininize dahil edecekseniz, Dük beyaz gömlek modelleri ve erkek kravat çeşitleri ile stilinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Gideceğiniz her yerde tüm meraklı bakışları üzerinize çekerek iddialı tavrınızı sürdürebilirsiniz. 

Dük Kol Düğmesi Fiyatları 

Erkek giyim aksesuarlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan kol düğmeleri, kombinlerinizin zamana meydan okumasına yardımcı oluyor. Geçmişten günümüze uzanan ve sizi zamanlar arası yolculuğa çıkaran Dük kol düğmesi fiyatları da en çok merak edilen konuların başında geliyor. Hem günlük hem ofis hem de şık davetlere giderken kombininize rahatlıkla dahil edebileceğiniz kol düğmeleri takım elbiseleriniz ve gömlek modelleri ile mükemmel uyumu yakalıyor.
 
Hayatınızın her anına tanıklık etmeye hevesli siyah kol düğmesi modelleri ile beyaz gömleklerinizi bir araya getirerek siz de zıt kutupları tek potada eritebilirsiniz. Eğer klasik görünümlerden sıkıldıysanız, kahve, yeşil, lacivert, metalik renkli kol düğmelerini tercih ederek kombininize hareket katabilirsiniz. Özel davetlere ya da yoğun toplantılarınıza giderken yanınıza almak isteyeceğiniz uygun fiyatlı kol düğmesi modelleri ile siz de stilinize mertebe atlatabilirsiniz. 

Hem özel günlerde hediye olarak sıklıkla tercih edildiğinden hem de zamansız ve şık tasarımlarıyla dikkat çektiklerinden kol düğmesi fiyatları çok arananlar listesinde ilk sıralarda yerini alıyor. Giyim tarzınıza uygun her gömlekle mükemmel uyumu yakalayan Dük kol düğmeleri ile siz de zevkli seçimlerinizi ortaya koyarak tüm meraklı bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. 

Zamansız duruşlarıyla stil sahibi erkekleri fazlasıyla cezbeden Dük kol düğmesi modelleri, kravat çeşitleri ve mendiller hediye seti olarak uygun fiyatlarıyla www.duk.com.tr ‘de sizin olmayı bekliyor.