GÖMLEK | Dük Kravat
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim FİT

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
Exclusive Gömlek Slim Fit

EXCLUSİVE GÖMLEK SLİM FİT

₺ 969,90
GÖMLEK SLIM FIT

GÖMLEK SLIM FIT

₺ 769,90
GÖMLEK SLIM FIT

GÖMLEK SLIM FIT

₺ 769,90

Erkek Gömlek Modelleri

Erkek modasının geçmişten günümüze uzanan ve zamana meydan okuyan parçalarının başında gelen gömlekler hem spor hem de klasik kombinler yapabilmenize imkan tanıyor. Zarif ve şık görünümler elde etmenizin yanında genç ve dinamik çizgilere sahip olan Dük erkek gömlek modelleri ile siz de zevkli seçimlerinizi stilinize yansıtabilirsiniz. 

Farklı kumaşlardan üretilen erkek gömlek modelleri arasından mevsime ve tarzınıza en uygun modeli seçerek siz de gardıroplarınıza yatırım yapabilirsiniz. Mevsimlere meydan okuyan uzun kollu erkek gömlek modellerini stilinize adapte ederek tarzınızla tüm meraklı bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. 

Gömlek Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Erkek giyimin kurtarıcı parçaları arasında yer alan gömlek modelleri yeni sezonda da yükselen trendler arasında yerini alıyor. Hem günlük hayatınızda hem ofis kombinlerinizde hem de özel davetlerde kombinlerinize rahatlıkla dahil edebileceğiniz gömleklerle siz de şık silüetler elde edebilirsiniz. Peki “gömlek seçerken nelere dikkat edilmeli?” 

Gömlek seçerken vücut proporsiyonunuza uygun modellere öncelik vererek ilk adımı atabilirsiniz. Yani vücut yapınıza ve tarzınıza uygun modelleri stilinize adapte ederek iddialı görünümler elde edebilirsiniz. Bununla birlikte gideceğiniz yere göre gömlek modellerine karar verebilirsiniz. 

Eğer özel bir geceye ya da davete katılacaksanız takım elbise ya da smokinlerin içine giyebileceğiniz modelleri, blazer ceketlerinizle giyecekseniz daha spor modelleri tercih edebilirsiniz. Günlük kombinlerinizde, ofise giderken ya da hafta sonu arkadaş buluşmalarında çizgili ya da desenli gömlekleri jean pantolonlarınızla bir araya getirebilirsiniz.

Ne giyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda gardırobun as parçası olan erkek beyaz gömlek modellerinden yardım alabilirsiniz. Eğer hala gardırobunuzda bir klasik kesim ya da slim fit bir beyaz gömlek yoksa Dük erkek gömlek koleksiyonuna hemen göz atabilirsiniz. İster klasik isterseniz de spor kombinler yapın, eğer gömleğinizle ceketinizi bir arada kullanacaksanız, gömlek kol boyunun ceketinizin kol boyundan bir santim kadar daha uzun olduğundan emin olmalısınız. Bununla birlikte daha güçlü bir görünüm için gömleğinizin kol boyunun bileğinizin tam üstünde bitmesine dikkat edebilirsiniz. 

“Gömlek seçerken nelere dikkat edilmeli?” konusunu sizin için biraz daha detaylandıralım. Gömlek seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu da yaka seçimidir. Eğer boyunuz kısaysa, uzun yakalar yerine daha minimal ve küçük yakaları stilinize dahil edebilirsiniz. Yüz yapınız ovalse, tercihinizi klasik yakalardan yana kullanabilirsiniz. 

Siz de “gömlek seçerken nelere dikkat edilmeli?” konusundaki önerilerimizi dikkate alarak vücut proporsiyonunuza ve tarzınıza en uygun modellere Dük koleksiyonundan ulaşabilirsiniz. 

En İddialı Erkek Gömlek Kombinleri Nasıl Yapılır? 

Modayı ve trendleri yakından takip ederek zamansız ve iddialı koleksiyonlar sunan Dük, erkek gömlek modelleri ile yeni sezonda da önlenemez yükselişini sürdürüyor. Dük, birbirinden farklı kesimleri, renkleri ve desenleriyle göz kamaştıran gömlek modelleri ile kombinlerinizi çeşitlendirmenize yardımcı oluyor. Peki en iddialı erkek gömlek kombinleri nasıl yapılır? 

Eğer daha spor bir görünüm peşindeyseniz, slim fit erkek gömlek modelleri ile blazer ceketlerinizi ve jean pantolonlarınızı bir araya getirebilirsiniz. Kombininizi tamamlamak için spor ayakkabılarınızdan ya da günlük ayakkabılarınızdan yardım alabilirsiniz. Detaylara önem veriyorsanız, şık yaka iğnelerini stilinize adapte ederek güçlü görünümler elde edebilirsiniz. 

Daha klasik kombinler için gömlek modelleri ile takım elbiselerinizi bir araya getirebilirsiniz. Ceketinizi yaka mendili ile hareketlendirip, manşetlerinizde de kol düğmesi kullanabilirsiniz. Kravat ve kravat iğnesi ile zarif bir görünüm elde ederek zevkli seçimlerinizi ortaya koyabilirsiniz. En iddialı erkek gömlek kombinleri nasıl yapılır? sorusu için yanıtlarımız bunlarla sınırlı değil. Kombinlerinizi yaparken yaratıcılığınızı da işin içine dahil ederek cesur adımlar atabilir, güçlü stilinizle girdiğiniz her ortamda ilgi odağı haline gelebilirsiniz. 

Erkek Gömlek Bakımında Nelere Dikkat Edilir? 

Erkek giyim denilince akla gömlek modellerinin gelmemesi neredeyse imkansız. Günün her saati kombinlerinize eşlik eden gömlekler, sıklıkla giyildiğinden “erkek gömlek bakımında nelere dikkat edilir?” sorusu önemli konuların başında geliyor. En çok merak edilenler arasında gömlekler kaç derecede yıkanmalı ve gömlekler nasıl ütülenir? soruları yer alıyor. Gardıropların kurtarıcısı erkek gömlek modellerinin kaç derecede yıkanacağı ve nasıl ütüleneceği tamamen gömleğin kumaş tipine göre değişkenlik gösterebilir. 

Pamuklu gömlek modelleri makinada 30-40 derecede yıkayabilirsiniz. Ütülenirken yüksek ısıya dayanıklı olan pamuklu gömlekler makinada yıkanırken çekme ve kırışma problemleri yarattığından onları düşük derecelerde yıkayabilirsiniz. 
Eğer tercih ettiğiniz gömlek modelinin içeriğinde polyester, naylon ve lycra bulunuyorsa, bu gömlekleri de ılık suda yıkayabilirsiniz. Bununla birlikte ütü yaparken de düşük ısıları tercih edebilirsiniz. Keten gömlekleriniz makinada yıkamaya uygun olmadığından, onları elde soğuk su ile yıkayabilirsiniz. Çabuk kırışan keten gömlekleri sıklıkla ütüleyebilirsiniz. 

Erkek gömlek bakımında nelere dikkat edilir?” sorusunun yanıtları tabi ki bu kadarla sınırlı değil. Gömlek satın alırken ürünlerin yıkama ve ütüleme talimatlarına bakarak, satın aldığınız ürünlerin kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz.

Dük Erkek Gömlek Fiyatları 

Erkek giyimin mihenk taşı olan erkek gömlek modelleri aynı zamanda özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz hediye alternatifleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dük erkek gömlek fiyatları, özellikle babalar gününde, sevgililer gününde, doğum günlerinde ya da özel günlerde merak konusu oluyor. Erkek gömlek fiyatları, üretilen modellerin malzemesine, tasarımına ve işçiliğine göre değişkenlik gösterebiliyor.
 
Geniş renk skalası, çizgili, düz ya da desenli gömlek çeşitleri sunan Dük erkek kreasyonu, sezona göre farklılık gösteren materyalleri ile göz kamaştırıyor. Gardırobun as parçası unvanını sonuna kadar hak eden erkek gömlek modelleri ile siz de kombinlerinize hareket katarak zevkli seçimlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Vücut proporsiyonunuza ve tarzınıza göre seçeceğiniz slim fit gömlek ya da klasik gömlek modelleri ile kombinlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Gömlekleri, gideceğiniz yere göre klasik pantolonlarınızla ya da jean’lerinizle bir ayara getirebilir, kombininizi blazer ceketlerinizle tamamlayabilirsiniz. Kravat modelleri ve yaka mendilleri ile son dokunuşları yapacağınız kombininizle siz de stilinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

Dük erkek gömlek fiyatları üretilen modellerin tasarımına, işçiliğine ve üretimde kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık gösterdiğinden, siz de bütçenize ve tarzınıza en uygun modeli seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.