Eldiven | Dük Kravat
DERİ ELDİVEN BALIKSIRTI

DERİ ELDİVEN BALIKSIRTI

₺ 1.249,90
DERİ ELDİVEN KAPİTONE

DERİ ELDİVEN KAPİTONE

₺ 1.249,90
DERİ ELDİVEN TOKALI

DERİ ELDİVEN TOKALI

₺ 1.249,90
DERİ ELDİVEN DESENLİ

DERİ ELDİVEN DESENLİ

₺ 1.249,90
DERİ ELDİVEN YIRTMAÇLI TOKALI

DERİ ELDİVEN YIRTMAÇLI TOKALI

₺ 1.249,90
DERİ ELDİVEN ÖRGÜLÜ

DERİ ELDİVEN ÖRGÜLÜ

₺ 1.249,90
DERİ ELDİVEN TOKALI

DERİ ELDİVEN TOKALI

₺ 1.249,90
DERİ ELDİVEN YIRTMAÇLI

DERİ ELDİVEN YIRTMAÇLI

₺ 1.249,90

Erkek Eldiven Modelleri 


Soğuk havaların cildi kuruttuğu ve tahriş ettiği bir gerçek ancak olumsuz hava koşullarının zararlı etkilerinden korunmak da mümkün. Erkek aksesuarları arasında yer alan atkı, bere, şal ve eldiven modellerini kombinlerinize adapte ederek siz de cildinizi oluşabilecek hasarlardan koruyabilirsiniz. Kışın yağışlı havalarda ve kuru soğuklarda en çok elleriniz zarar gördüğünden, onları soğuktan korumak için özel üretilen eldiven çeşitlerini kullanabilirsiniz. Erkek eldiven çeşitleri, farklı materyallerle üretildiğinden, tarzınıza en uygun modeli seçerek ellerinizi soğuktan koruyabilirsiniz. 

Ellerinizi soğuk havanın olumsuz etkilerinden korumanın yanında, kombinlerinize zarif dokunuşlar yapmanızı sağlayan eldivenler ile siz de konfor alanınızı genişleterek rahatça hareket edebilirsiniz. Ellerinizi rahatlıkla kullanabileceğiniz eldivenlerle soğuk havalara meydan okuyabilirsiniz. Kışlık eldiven erkek modelleri kullanarak ellerinizin kuruyarak çatlamasının önüne geçebilirsiniz. Microfibre pamuk eldiven ya da deri eldiven modellerini tercih ederek ellerinizi daha sıcak tutabilirsiniz. 

Yağmurlu ve karlı havalarda su geçirmeyen deri erkek eldiven modellerini rahatlıkla stilinize adapte edebilirsiniz. İçi kürklü ve astarlı olarak üretilen modellere bir şans vererek ellerinize ekstra koruma kalkanı oluşturabilirsiniz. Eldivenlerinizle mükemmel uyumu yakalayacak atkı ve şal modellerini kullanarak kombininizle göz kamaştırabilirsiniz. 


Dikkat Çeken Erkek Eldiven Çeşitleri 


Kışın soğuk havalara meydan okuyan ve fazlasıyla dikkat çeken erkek eldiven çeşitleri Dük aksesuar koleksiyonunda yerini alıyor. Kışın gardıropların vazgeçilmez aksesuarı olan eldiven erkek modasının en şık tamamlayıcıları arasında ilk sıralarda bulunuyor. 

Siz de hem soğuk havaların olumsuz etkilerinden korunmak hem de kombinlerinize şık dokunuşlar yapmak istiyorsanız erkek eldiven çeşitleri arasından tarzınıza en uyun modelleri seçerek stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Şıklığınızdan ödün vermeden soğuk havalardan korunmak istiyorsanız deri eldiven erkek modellerini stilinize adapte edebilirsiniz. Her sezonun favori renkleri olan kahverengi ya da siyah deri eldiven modellerini tercih ederek çabasız şıklık elde edebilirsiniz. 

Deri erkek eldivenler su geçirmeyen yapısı ile pratik çözümler sunarken, uzun ömürlü kullanım imkanıyla bütçe dostu olduğundan onları rahatlıkla kış kombinlerinizin bir parçası haline getirebilirsiniz. İçi kürklü ve astarlı olarak üretilen modelleri tercih ederek konfor alanınızı genişletebilirsiniz. Bununla birlikte tokalı ya da yırtmaçlı deri eldivenler daha kolay giyilip soyulduğundan, bu modellere bir şans vererek hem spor hem de şık görünümler elde edebilirsiniz. 

Erkek eldiven çeşitleri arasında yer alan microfibre pamuk eldiven modelleri ile aranızı sıkı tutarak spor kombinlerinize şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilen microfibre eldivenlerle zamanlar arası yolculuğa çıkabilirsiniz. Hem spor montlarınızla hem de kaşe kabanlarınızla mükemmel uyumu yakalayan eldivenlerle, atkı ya da şal modellerini bir araya getirebilirsiniz. 


Dük Erkek Eldiven Fiyatları 


Soğuk kış günlerinin en şık tamamlayıcıları arasında yer alan erkek eldiven modelleri aynı zamanda ellerinizi de soğuktan koruduğundan onlarsız bir kış düşünülemez. Kışın en cesur tamamlayıcısı unvanı sonuna kadar hak eden eldivenler, aynı zamanda en çok tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor. İşte tam da bu sebeple Dük erkek eldiven fiyatları en çok merak edilen ve araştırılan konular listesinin başında geliyor. 

Hem spor montlarınızla hem de kaşe kabanlarınızla birlikte kullanabileceğiniz erkek eldiven modelleri ile siz de soğuk havalara meydan okuyabilirsiniz. Aynı zamanda atkı ve şal modelleri ile birlikte mükemmel uyumu yakalayabileceğiniz erkek kışlık eldiven çeşitleri ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Dük erkek eldivenleri arasından kombininize göre pamuklu eldivenleri ya da deri eldivenleri tercih ederek gittiğiniz her yerde stilinizle ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Deri eldiven erkek fiyatları, kullanılan derinin kalitesine ve tasarımına göre değiştiğinden, bütçenize en uygun modeli seçerek kışın kendinizi soğuk havaların olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. 

Erkek eldiven fiyatları ise, modellerin tasarımına, kullanılan materyallerin içeriğine ve işçiliğine göre farklılık gösteriyor. Siz de kombininize ve tarzınıza en uygun modellere karar vererek alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Kombininize şık dokunuşlar yapmak ve iddialı duruşunuzu desteklemek için sezonun en trend ve uygun fiyatlı erkek eldiven modellerine Dük koleksiyonundan ulaşabilirsiniz.